Demo

trch  Bestuur & Commissies

TR Club Holland
't Roode Hart 36
1981 AJ Velsen-Zuid, Nederland
info@trclub.nl
Bankrekening TR Club Holland:
IBAN: NL17INGB0004090010
BIC: INGB NL2A

  • TRCH Bestuur


    Voorzitter

    frank schaapFrank Schaap

    (030)6775205
     voorzitter@trclub.nl

    Secretaris, pvl. VZ

    brigitte-haketBrigitte Haket

    (0255)537191
     secretaris@trclub.nl

    Penningmeester

    peter ten bruggencatePeter ten Bruggencate

     (06)53676249
     penningmeester@trclub.nl

    ComCom

    peter meiboomPeter Meiboom

    (06)17399424
     comcom@trclub.nl

    Evenementen

    chris veltmanChris Veltman

    (06)53993025
     evenementen@trclub.nl

  • Ledenadministratie


    Ledenadministratie

    claus-flesClaus Fles

    (071)5154002
     Ledenadministratie@trclub.nl

  • Communicatie Commissie


    Voorzitter

    peter meiboomPeter Meiboom

     comcom@trclub.nl

    Commissielid

    willem vd mastWillem van der Mast

     trregister@trclub.nl

    Commissielid

    jan-wittebolJan Wittebol

     trtraffic@trclub.nl

  • TRCH Website


    Webmaster

    willem vd mastWillem van der Mast

    Voor alles wat met de techniek en opbouw van de site te maken heeft.

     webmaster@trclub.nl

    Contentmanager

    peter-meiboomPeter Meiboom

    Voor alles wat met de teksten en verdere inhoud van de site te maken heeft.

     contentmanager@trclub.nl

    Forum Moderator

    ton-landheerTon Landheer

    Voor alles wat met het Forum te maken heeft.

     moderator@trclub.nl

  • Internationale Contacten


    C.I.C.

    gertjan vd klashorstGertjan van de Klashorst


     cic@trclub.nl

  • TR Register


    TR Registerbeheerder

    willem-vd-mastWillem van der Mast

     trregister@trclub.nl

    TR Registerbeheerder

    roland-ernstRoland Ernst

     trregister@trclub.nl

  • TRCH Clubshop


    Voor het beheer van de club regalia is er momenteel een vakature.
  • De vereniging kent naast "gewone leden" ook "ereleden". Ereleden zijn zij, die zich voor de vereniging of haar doel uitzonderlijk verdienstelijk hebben gemaakt en als zodanig worden benoemd door de algemene ledenvergadering. De voordracht van ereleden geschiedt door het bestuur dan wel door tenminste tien stemgerechtigde leden. Ereleden en Leden van verdienste worden voor het leven benoemd.

    Ereleden


    Maus Gatsonides

    gatso

    Erelid van 1977 tot 1998

    Overleden 29 november 1998, oud 89 jaar.

    Jan Innemee

    innemee

    Erelid sinds 1999

    Willem van der Mast

    willem-vd-mast

    Erelid sinds 2007

    Eli Geefhuizen

    eli geefhuizen 02

    Erelid sinds 2015