Demo

Het laatste nieuws

MMG 2016 Uitslag

 MMG 2016 Uitslagen en foto's

De 18e MMG is verreden op zaterdag 8 oktober 2016

Op 8 oktober, onder prima weersomstandigheden, is alweer voor de 18e keer de Memorial Maus Gatsonides Rally, afgekort ‘de Maus’, verreden. De rally van onze club, dit jaar voor het eerst ook voor andere typen Triumph.
De rallylocatie dit jaar was ‘het Hof van Putten’, uiteraard in Putten. Hier was de start, de prima lunch en het goedverzorgde dinerbuffet met aansluitend de einduitslag met prijsuitreiking. Er hadden zich voor deze editie in totaal 55 equipes aangemeld, meer dan bij de vorige editie.
De route was dit jaar uitgezet door Stichting RallyControl en voerde de deelnemers door het prachtige gebied de Veluwe in Gelderland

Winnaars in de Sportklasse zijn geworden: vader Jan en zoon Thijs de Beus met een Triumph TR3A uit 1959.mmg 2016 winnaars sportklasse

Winnaars in de Toerklasse zijn geworden Roland Rutgers en Jacques Spierings in een Triumph TR6 uit 1974.mmg 2016 winnaars toerklasse

Kijk hier voor de uitslag van de Sportklasse

Kijk hier voor de uitslag van de Toerklasse

Foto's gemaakt tijdens de Maus 2016